A legnagyobb hazai irodaszékgyártó

Munkatársaink

Olajos Tibor

Olajos Tibor

igazgató olajost@antares.hu
Sustik Ferenc

Sustik Ferenc

igazgató sustikf@antares.hu
Jáger István

Jáger István

műszaki igazgató jageri@antares.hu
Kopasz Dávid

Kopasz Dávid

key account manager keyaccount@antares.hu
Sustik Réka

Sustik Réka

ügyfélszolgálat vezető antares@antares.hu
Gyugel Róbert

Gyugel Róbert

ügyfélszolgálati asszisztens antares@antares.hu
Kovács Norbert

Kovács Norbert

ügyfélszolgálati munkatárs antares@antares.hu
Perjésiné Sándor Katalin

Perjésiné Sándor Katalin

főkönyvelő penzugy@antares.hu
Hegykőiné Edit

Hegykőiné Edit

könyvelő penzugy@antares.hu
Sutka Zsolt

Sutka Zsolt

könyvelő penzugy@antares.hu
Lakos Tünde

Lakos Tünde

kintlévőségkezelő kintlevoseg@antares.hu
Kovács István

Kovács István

műszaki és garancális felelős antares@antares.hu
Bővíz László

Bővíz László

informatikai munkatárs bovizl@antares.hu
Bán Brigitta

Bán Brigitta

beszerzési munkatárs import@antares.hu
Tóth Szilárd

Tóth Szilárd

termék technikus import@antares.hu
Marsal Tamás

Marsal Tamás

beszerzési munkatárs import@antares.hu
Mig Andrea

Mig Andrea

beszerzési munkatárs import@antares.hu
Kiss Tímea

Kiss Tímea

fuvarszervező antares@antares.hu
Gyenes Hajnalka

Gyenes Hajnalka

marketing felelős marketing@antares.hu

Területi képviselők

A lenti telefonszámokon munkatársaink munkanapokon 8 és 16 óra között állnak viszonteladóink rendelkezésére.

Fehér Attila

Fehér Attila

Budapest területi képviselő +36 20/971-9788 fehera@antares.hu
Bartal Ákos

Bartal Ákos

Dunántúl területi képviselő +36 20/966-4671 bartala@antares.hu
Battancs Mária

Battancs Mária

Dél-Magyarország területi képviselő +36 20/404-0190 battancsm@antares.hu
Romenda Gábor

Romenda Gábor

Kelet-Magyarország területi képviselő +36 20/927-2725 romendag@antares.hu

Garanciális ügyintézés

A lenti telefonszámon kollégánk munkanapokon 8 és 16 óra között áll viszonteladóink rendelkezésére.

Kovács István

Kovács István

műszaki és garancális felelős +36 20/222-8203
+36 62/583-513
antares@antares.hu
©2017 Antares Hungary