A legnagyobb hazai irodaszékgyártó

Karrier

Az Antares raktáros munkatársat felvesz

Az irodaszék gyártó és nagykereskedő Antares Hungary Kft. raktáros munkatársat keres az alábbi feltételekkel.

A raktáros fő feladatai:

  • készáruk átvétele és kiadása
  • áruk összekészítése, mozgatása targoncával, békával
  • vonalkód-olvasó készülék (pda) használat

Szükséges:

  • középfokú végzettség (érettségi v. szakmunkás biz.)
  • targoncavezetői engedély (ha ez nincs, a cég fizeti a megszerzését)
  • büntetlen előélet

Előny:

  • raktárosként szerzett munkatapasztalat
  • szatymazi vagy környező falvakbéli lakos

Munka feltételek és juttatások:

  • 1995 óta stabilan működő cég, biztonságos munkahely, jó csapat
  • heti 40 órás munkaidő (részmunkaidő is lehetséges)
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kezdőbér tapasztalattól függően, legalább minimálbér + 30,000 Ft mozgóbér
  • munkavégzés helye: Szatymaz,
  • munkaidő: 6:00-14:30, hétköznapokon

További információk a vállalatrólwww.antares.hu

Fényképes önéletrajzot erre az e-mail címre kérünk küldeni:  human@antares.hu

Szatymaz, 2019.06.14.

Sustik Ferenc

igazgató

Ugrás a tetejére