A legnagyobb hazai irodaszékgyártó

Munkatársaink

Olajos Tibor

Olajos Tibor

igazgató olajost@antares.hu
Sustik Ferenc

Sustik Ferenc

igazgató sustikf@antares.hu
Jáger István

Jáger István

műszaki igazgató jageri@antares.hu
Kopasz Dávid

Kopasz Dávid

key account manager keyaccount@antares.hu
Sustik Réka

Sustik Réka

antares@antares.hu
Kovács Norbert

Kovács Norbert

ügyfélszolgálat vezető antares@antares.hu
Turú Csaba

Turú Csaba

ügyfélszolgálati asszisztens antares@antares.hu
Perjésiné Sándor Katalin

Perjésiné Sándor Katalin

főkönyvelő penzugy@antares.hu
Hegykőiné Edit

Hegykőiné Edit

könyvelő penzugy@antares.hu
Sutka Zsolt

Sutka Zsolt

könyvelő penzugy@antares.hu
Lakos Tünde

Lakos Tünde

kintlévőségkezelő kintlevoseg@antares.hu
Bővíz László

Bővíz László

informatikai munkatárs bovizl@antares.hu
Bán Brigitta

Bán Brigitta

beszerzési munkatárs import@antares.hu
Tóth Szilárd

Tóth Szilárd

termék technikus import@antares.hu
Szekszárdi Márta

Szekszárdi Márta

beszerzési munkatárs import@antares.hu
Farkasné Borbola Kata

Farkasné Borbola Kata

beszerzési munkatárs import@antares.hu
Kiss Tímea

Kiss Tímea

fuvarszervező antares@antares.hu
Molnár Márta

Molnár Márta

Bér- és munkaügyi ügyintéző antares@antares.hu
Vetró- Takács Kitti

Vetró- Takács Kitti

recepciós antares@antares.hu

Területi képviselők

A lenti telefonszámokon munkatársaink munkanapokon 8 és 16 óra között állnak viszonteladóink rendelkezésére.

Fehér Attila

Fehér Attila

Budapest területi képviselő +36 20/971-9788 fehera@antares.hu
Bartal Ákos

Bartal Ákos

Dunántúl területi képviselő +36 20/966-4671 bartala@antares.hu
Battancs Mária

Battancs Mária

Dél-Magyarország területi képviselő +36 20/404-0190 battancsm@antares.hu
Romenda Gábor

Romenda Gábor

Kelet-Magyarország területi képviselő +36 20/927-2725 romendag@antares.hu

Garanciális ügyintézés

A lenti telefonszámon kollégánk munkanapokon 8 és 16 óra között áll viszonteladóink rendelkezésére.

Gyugel Róbert

Gyugel Róbert

műszaki és garancális felelős +36 20/222-8203
+36 62/583-513
antares@antares.hu
Ugrás a tetejére
©2017 Antares Hungary